Mjukt fröpapper med fröblandning av vildblommor i julprydnadsformad stjärna med jutesnöre. Efter användning kan du plantera pappret och se det växa till en vildblomsäng. Tillverkad i EU.
Vit
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.305 x 0.220 x 0.080 M |
| Längd | 8 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 0.2 cm |
| Grossvikt | 0.004 kg |
| Nettovikt | 0.003 kg |
| Volym | 0.005 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941059955 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 35,00 kr
Från 19,45 kr
Från 46,10 kr
Från 10,80 kr
Från 43,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |