Tumstock i trä från Stabila med en total längd på 2 meter. Skalan är i cm. Tumstocken har en stöttålig beläggning och extra starka gångjärn i rostfritt stål. Med integrerat vinkelschema. PEFC-certifikat, noggrannhetsklass 3.
Vit (02)
| Material | Metall, rostfritt stål, trä |
| Höjd | 3,4 cm |
| Bredd | 1,7 cm |
| Längd | 24 cm |
| Storlek | 1,7 cmx3,4 cmx24 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 103/12 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 23 cmx34 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Tjeckien |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI2564902 | 43862 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 14,65 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |