Fickkniv i rostfritt stål med gummerat grepp och 11 funktioner.
Silver (32)
| Material | Gummi, rostfritt stål |
| Höjd | 1,8 cm |
| Bredd | 2,2 cm |
| Längd | 9,1 cm |
| Storlek | 2,2 cmx1,8 cmx9,1 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 98/13.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 20/120 |
| Kartongstorlek | 16 cmx21,5 cmx27 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, SVHC\'s, LFGB |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI871532 | 7304 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
Från 5,04 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |