Måttband med en längd på 150 cm i plasthållare med automatiskt stopp. Visar tum och centimeter på var sin sida.
Silver
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 1.4 cm |
| Diameter | 5.2 cm |
| Vikt | 24 g |
| Volym | 73.6222 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9,11 kr
Från 48,20 kr
Från 53,00 kr
Från 8,16 kr
Från 25,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |