Ringklocka i metall med fäste i plast.
Blå
| Material | Syntetiskt material, Stål |
| Längd | 5.3 cm |
| Diameter | 5.5 cm |
| Vikt | 63 g |
| Volym | 87.1137 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 227,00 kr
Från 11,00 kr
Från 19,00 kr
Från 334,00 kr
Från 189,00 kr
Från 35,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |