Strandväska i 170gsm bomull med kontarst färgad botten och handtag. Innerficka
Röd
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.470 x 0.430 x 0.230 M |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Grossvikt | 0.196 kg |
| Nettovikt | 0.175 kg |
| Volym | 0.046 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941045897 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9896 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 798,00 kr
Från 35,00 kr
Från 46,10 kr
Från 10,80 kr
Från 19,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |