PU-belagd R-PET 210D-organiseringsväska för tekniska prylar. Har en handledsrem för enkel transport, en stor ficka med dragkedja och tre mindre fickor för kablar, laddare, powerbanks och mer. Dubbel dragkedja gör att den kan öppnas från båda sidor. Perfekt för resor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 63,50 | 62,00 | 61,00 | 59,50 | 55,00 | 51,00 | 48,60 | 47,80 | 46,80 | 46,00 |
Svart
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | PU, Polyester |
| Bredd | 130mm |
| Längd | 220mm |
| Höjd | 40mm |
| Vikt | 90g |
| Volym | 1100cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95327.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 370mm x 290mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95327-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-19T00:00:00+02:00 | 2998 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,20 kr
Från 8,00 kr
Från 19,60 kr
Från 21,80 kr
Från 19,20 kr
Från 8,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |