Kylväska, aluminiumfolierad, för 6 st 1,5 liters flaskor. Material 210 polyester. 80 gr/m². Isoleringsmaterial: Aluminium. Volym 13L.
Vit
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.350 x 0.400 M |
| Längd | 26 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Höjd | 32 cm |
| Grossvikt | 0.084 kg |
| Nettovikt | 0.061 kg |
| Volym | 0.059 M3 |
| Material | PET-PU |
| EAN | 8719941022508 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9244 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 249,00 kr
Från 298,00 kr
Från 249,00 kr
Från 298,00 kr
Från 249,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |