En produkt tillverkad i Europa
En väska / ryggsäck med all-over-tryck.. Dragsko i sidosömmarna. Välj mellan olika dragbandsfärger.
Inkluderar fullfärg sublimation på två sidor.
Hela produkten trycks i din design. Allt från bottenfärgen till logotypen. Görs i fullfärgstryck, vilket ger total frihet i färger och layout.
Storlek: 34 x 40 cm (+/- 1 cm)
Material: 100% polyester
Packas: individuelt
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 142,00 | 138,00 | 126,00 | 121,00 | 119,00 | 114,00 | 109,00 | 102,00 |
Multicolor (09)
| Material | 100% polyester |
| Bredd | 38 cm |
| Längd | 42 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 13,60 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |