Stilrent, smidigt och lite mindre USB-minne som har 3,0 i hastighet. På ena sidan är där ett USB-A uttag och på andra sidan har den moderna Type-C kontakten. Med smidig twist funktion väljer du enkelt vilken kontakt du vill använda. USB-minnet finns i antingen 16GB eller i 32GB, och loggan kan både graveras och tryckas på USB-minnet.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 122,00 | 109,00 | 108,00 | 105,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Metall |
| Vikt | 10g |
| Effekt | 16GB-32GB |
| Tryckyta | 12x10mm |
| Tryckmetoder | Gravyr/Silk |
| Förpackning | 50 st |
| Version | USB 3.0 |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 21,25 kr
Från 105,00 kr
Från 80,00 kr
Från 48,75 kr
Från 28,75 kr
Från 77,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |