Bambu laptop "bricka" med PU-musmatta och mobiltelefonhållare.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 52 x 29 x 7,5 cm |
| Material | Bambu, Plast |
| Tryckyta | 5 x 2 cm |
| Vikt | 2.1 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 748 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,43 kr
Från 16,30 kr
Från 21,30 kr
Från 41,15 kr
Från 37,15 kr
Från 70,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |