Vakuumisolerad dubbelväggad termos i rostfritt stål, volym 1 000 ml.
Grå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 8,5 x 31 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 19 x 15 cm |
| Vikt | 0.660 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 987 |
| Inkommande v.37, 2026 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 139,00 kr
Från 8,43 kr
Från 99,00 kr
Från 175,00 kr
Från 16,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |