Lyxig vattenflaska av klar RPET. Med praktisk skruvlock av plast. Läckfri och återanvändbar. Tål inte maskindisk. Kapacitet 650 ml. GRS-certifierad. Totalt återvunnet material: 82%.
Turkos
| Material | RPET |
| Längd | 25.5 cm |
| Diameter | 6.7 cm |
| Vikt | 92 g |
| Volym | 157.4791 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 24,00 kr
Från 19,45 kr
Från 55,00 kr
Från 34,00 kr
Från 36,00 kr
Från 110,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |