Strandparasoll i polyester. Logo kan även placeras på volangen. Diameter stång 2 cm.
Blå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 135 x 170 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | Screen: 20 x 20 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0,745 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 334 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 298,00 kr
Från 298,00 kr
Från 298,00 kr
Från 267,00 kr
Från 16,30 kr
Från 18,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |