Badboll, fri från ftalater. EN 71. Logoplacering endast möjligt på 2 st paneler.
Röd
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | Panel 40 cm, ø 26 cm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Tryckyta | Screen: 16 x 4 cm, Transfer: 16 x 4 cm, DTF Transfer: 12 x 4 cm |
| Vikt | 0.037 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 64620 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 10,80 kr
Från 10,80 kr
Från 16,30 kr
Från 41,15 kr
Från 37,15 kr
Från 70,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |