Bomullskasse (120 g/m²), handtag, inkl. vaxkritor och ett tryckt motiv att färglägga.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 27,7 x 0,2 x 34 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | 20 x 20 cm |
| Vikt | 0.120 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1104 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 12,20 kr
Från 20,00 kr
Från 11,60 kr
Från 17,60 kr
Från 52,00 kr
Från 60,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |