Kockset för barn i non-woven.
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 27 x 4 x 20 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | Screen: 20 x 15 , Brodyr: 8 x 3 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.060 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7119 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,00 kr
Från 219,00 kr
Från 8,43 kr
Från 1,60 kr
Från 16,30 kr
Från 148,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |