Jojo i trä.
Wood brown
| Material | Trä |
| Längd | 2.8 cm |
| Diameter | 5.3 cm |
| Vikt | 33 g |
| Volym | 77.9518 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,00 kr
Från 1,60 kr
Från 10,35 kr
Från 37,00 kr
Från 9,93 kr
Från 7,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |