Etikett med rem för säker fastsättning på dina tillhörigheter. Tillverkad av återvunnet material (PU), vilket bidrar till att minska avfallet samtidigt som den ger hållbar, flexibel dämpning och långvarig prestanda. Har en inbyggd spårare som är kompatibel med Apple Find My och Android FindHub, med utrymme på insidan för en lapp med personlig information. Förpackad styckvis i en kartong av kraftpapper.
Svart (01)
| Material | Återvunnen polyuretan |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Längd | 21,5 cm |
| Storlek | 4 cmx1 cmx21,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 11.1/2.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 17,5 cmx30 cmx13 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145541501 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 14,65 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |