Reflekterande väst i barnstorlek. Traditionell modell med kardborreknäppning.
Uppfyller kraven för CE EN ISO 1150:1999 (gäller endast för Gul och Orangefärgade västar).
S storlek ? 45 x 50 cm (121 ? 138 cm) för yngre barn i förskoleålder
M storlek ? 50 x 55 cm (138 ? 162 cm) för barn i låg/mellanstadie
L storlek ? 55 x 60 cm (163 ? 180 cm) för högstadie
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 56,00 | 53,50 | 52,00 | 49,65 | 48,25 | 44,35 |
Gul (06)
| Variant | Antal |
|---|---|
| S (45 cm x 50 cm) | |
| M (50 cm x 55 cm) | |
| L (55 cm x 60 cm) |
Om du önskar produkten separat packad i polybag, välj detta alternativ.
| Material | 100 % fluorescent yellow polyester, 120 g |
| Bredd | 45 cm |
| Längd | 50 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | ca 3 veckor |
| Ursprungsland | EU |
| Certifikat | EN1150 (för gula och orange västar) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 67,50 kr
Från 50,00 kr
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 80,00 kr
Från 39,85 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |