Blå kulepenn med blått blekk, med skaft laget av resirkulert aluminium. Skaft er ferdigbehandlet med en myk gummibelegg. Med metallklips/trykknapp. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 94%.Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Vit
| Material | Återvunnet aluminium |
| Längd | 13.5 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vikt | 17 g |
| Volym | 0.5236 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,23 kr
Från 8,00 kr
Från 5,09 kr
Från 8,00 kr
Från 5,09 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |