Penna i återvunnen ABS med tryckknapp i bambu. Blått bläck.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.480 x 0.305 x 0.195 M |
| Längd | 13.4 cm |
| Bredd | 1.5 cm |
| Höjd | 1.1 cm |
| Grossvikt | 0.01 kg |
| Nettovikt | 0.008 kg |
| Volym | 0.029 M3 |
| Material | Återvunnen ABS |
| EAN | 8719941079762 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 62536 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 35,00 kr
Från 17,05 kr
Från 19,45 kr
Från 46,10 kr
Från 5,23 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |