Blåskrivande kulspetspenna från märket Waterman. Med borstad rostfri hölje, skjutbar tryckknapp, högblank klämma och en pålitlig refill för en smidig skrivupplevelse. En klassisk, funktionell och modern design för daglig användning. Levereras i en Waterman-presentförpackning.
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 210,00 | 203,00 | 199,00 | 192,00 | 187,00 | 181,00 |
Silver
| Material | Metal |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vikt | 15 g |
| Volym | 0.5236 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 4,56 kr
Från 4,50 kr
Från 4,50 kr
Från 40,10 kr
Från 448,00 kr
Från 41,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |