Pennset i valnötsträ och mässing bestående av en vridbar kulspetspenna med metallspets, klämma och detaljer samt en rollerballpenna. Båda är fyllda med tyskt Dokumental-bläck i blått. Kulspetspennan har en skrivlängd på cirka 1 000 meter och rollerballpennan upp till 400 meter. Levereras i en låda av lönnträ och en brun kartong. Blått bläck.
Brun (11)
| Material | Metall, Mässing, Valnötsträ |
| Höjd | 2,6 cm |
| Bredd | 5,8 cm |
| Längd | 17,3 cm |
| Storlek | 5,8 cmx2,6 cmx17,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 10/8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/50 |
| Kartongstorlek | 32 cmx38 cmx16 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134935211 | 1824 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 4,56 kr
Från 14,65 kr
Från 4,50 kr
Från 19,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |