Kulspetspenna i metall med touch. Gummerad, blått bläck.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 14,5 x 0,8 cm |
| Material | Aluminium, Plast |
| Tryckyta | 6 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.018 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2802 |
| Inkommande v.36, 2026 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,30 kr
Från 4,50 kr
Från 8,43 kr
Från 4,50 kr
Från 40,10 kr
Från 41,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |