Swiss Peak AWARE Tornado 23" stormparaply i 190T pongee RPET är utformat för att stå emot hårt väder. Med automatisk öppning/manuell stängning. Vindtätt system tillsammans med metallskaftet och glasfiberramen ger ett robust paraply. Det raka handtaget i ABS-gummi är bekvämt att greppa, och parapyet levereras med en Swiss Peak FSC Kraft giftbox. Med AWARE-spårare som bevisar den genuina användningen av återvunnet material. 2% av intäkterna från varje såld Aware-produkt kommer att doneras till Water.org.
Till digitalt produktpass »
3.12 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 362,00 | 352,00 | 342,00 | 333,00 | 326,00 | 320,00 |
Svart
Ett premium varumärke som andas friluftsliv. Designade produkter för en aktiv livsstil.
| Storlek | 81 x ø 107 cm |
| Vikt | 440g |
| Tryckyta | 200 x 130 mm |
| Material | rPET,Glasfiber |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2269 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 120,00 kr
Från 267,00 kr
Från 168,00 kr
Från 200,00 kr
Från 193,00 kr
Från 254,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |