Vakuumisolerad dubbelväggad mugg i rostfritt stål, volym 500 ml.
Silvergrå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 8 x 19,5 cm |
| Material | Rostfritt stål, Polypropen, Silikon |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.344 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3085 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
134,00 kr
Från 139,00 kr
Från 108,00 kr
Från 250,00 kr
Från 45,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |