Stengodsmugg, 160 ml.
Vit
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.455 x 0.265 x 0.330 M |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 8.5 cm |
| Grossvikt | 0.222 kg |
| Nettovikt | 0.2 kg |
| Volym | 0.040 M3 |
| Material | Keramik Stengods |
| EAN | 8719941021495 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 36 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 22738 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 35,00 kr
Från 24,30 kr
Från 27,45 kr
Från 20,25 kr
Från 27,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |