En europaproducerad klassisk porslinsmugg med asiatisk touch levereras med ett passande fat.
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 261,00 | 209,00 | 154,00 | 147,00 | 120,00 | 113,00 | 106,00 | 101,00 | 101,00 |
Vit (02)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 80 ml | |
| 230 ml |
| Material | Porslin |
| Höjd | 52 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Kapacitet | 80 ml |
| Kartongstorlek | 27,5 cmx34,5 cmx15,5 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,50 kr
Från 20,25 kr
Från 2,32 kr
Från 64,00 kr
Från 34,55 kr
Från 62,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |