Powerbanken Fuel Series med hög kapacitet på 27 000 mAh har 2 ultrasnabba USB-C PD-portar och en USB-A-port. Det gör att du snabbt kan ladda en mängd olika mobila enheter och till och med bärbara datorer! Det unika mönstret på powerbanken skapar ett utseende som gör intryck. Utgång 1 USB-C 67 W med strömförsörjning, 1 USB-C 27 W med strömförsörjning och 1 USB-A 22,5 W. Levereras med en USB-C till USB-C-kabel och en användarhandbok.
5,50 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1085,00 | 1047,00 | 1031,00 | 1016,00 |
Midnattssvart
VI GER DIG #MoreEnergy
Xtorm ger dig och dina enheter #MoreEnergy, precis när du behöver det. Oavsett om det gäller snabbladdning av din laptop eller smartphone i kollektivtrafiken, laddning under en utflykt eller enkel användning av din surfplatta under (flyg)resor, stadsresor eller spännande utomhusäventyr. För varje laddningsögonblick, den ultimata batteriboostern. Låt dig överraskas av genomtänkta Xtorm-detaljer som passar perfekt i din användningssituation.
Tack vare batterier i A-klass och den senaste tekniken håller Xtorm-produkterna längre. Dessutom säkerställer den avancerade säkerhetskontrollen optimalt skydd av produkterna och anslutna enheter under laddning
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtryck | 5,50 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 16,8 x 3,3 x 8,3 cm |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 25x26x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159664208 |
| GPSR-Information | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 227 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 534,00 kr
Från 663,00 kr
Från 219,00 kr
Från 441,00 kr
Från 122,00 kr
Från 199,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |