15 W trådlös laddare tillverkad av gummi och bambu med antibakteriell behandling och upplyst logotyp. Typ-C-ingång: Levereras i en svart presentförpackning gjord av återvunnet kraftpapper inklusive kabel i återvunnen PET plast. Patent EUROPE EUIPO.
4,79 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 540,00 | 500,00 | 450,00 | 430,00 |
Trä
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtryck | 4,79 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Trä, ABS plast |
| Storlek | 7 x 14 x 7,8 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 24kg |
| Vikt | 22,8kg |
| Förpackning | 49x56x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159706120 |
| GPSR-Information | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 120 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 210,00 kr
Från 367,00 kr
Från 1190,00 kr
Från 334,00 kr
Från 128,00 kr
Från 58,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |