3 m snabbladdningskabel (60 W) med USB-C-kontakt, anslutningsbar USB-adapter och USB-C-utgång. Kabeln har en PET-beläggning för att förhindra kabelbrott.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 30,5 x 2,8 x 1 cm |
| Material | Plast (rPET), Bambu |
| Tryckyta | 2,5 x 2 cm |
| Vikt | 0.068 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4125 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,43 kr
Från 16,30 kr
Från 21,30 kr
Från 80,00 kr
Från 48,75 kr
Från 41,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |