Tvåvägs karbinhake-korthållare med utdragbar snodd för snabb och enkel åtkomst. Den utdragbara snodden gör det enkelt att använda kortet utan att ta bort det från väskan, bältet eller snodden. Dubbla karbinhakar säkerställer ett säkert grepp. Lätt, hållbar och idealisk för arbete, resor eller evenemang.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 40,40 | 38,20 | 37,20 | 34,80 | 32,40 | 30,40 | 28,00 | 27,00 | 26,40 | 26,20 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | 10% Metal, 30% Nylon, 60% PC |
| Bredd | 45mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 590mm x 312mm x 413mm |
| Övrig information | 650*45*10mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90788-N0001 | 10200 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,20 kr
Från 8,00 kr
Från 19,60 kr
Från 21,80 kr
Från 19,20 kr
Från 8,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |