Sora A6-anteckningsbok med slitstarkt PU-omslag och 96 ark FSC-certifierat, krämfärgat linjerat papper. Den har ett elastiskt band, bokmärke och pennficka för optimal användarvänlighet. Kompakt och lätt att bära i fickan eller handväskan, den är praktisk, elegant och professionell, idealisk för att ta anteckningar och planera din dagliga rutin.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,20 | 19,80 | 19,20 | 18,80 | 17,60 | 15,20 | 15,00 | 14,80 | 14,60 | 14,40 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | PU, FSC paper, Polyester |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 90mm |
| Höjd | 140mm |
| Vikt | 110g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92096.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 215mm x 320mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92096-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-31T00:00:00+02:00 | 27500 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,00 kr
Från 11,20 kr
Från 8,00 kr
Från 19,60 kr
Från 21,80 kr
Från 19,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |