Anteckningsbok i återvunnen PU (ca A5) med 96 linjerade sidor, bokmärke och ett elastiskt band över omslaget. Papperet i denna anteckningsbok är FSC® Mix-certifierat. När omslaget är lasergraverat har motivet samma färg som det elastiska bandet. Med prägling av ?Recycled? på baksidan.
Vit (02)
| Material | Gummi, Polyester, Återvunnen polyuretan, FSC® papper |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 14 cmx1,5 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 290/15.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 32 cmx40,5 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099002 | 8093 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,00 kr
Från 2,32 kr
Från 32,00 kr
Från 20,80 kr
Från 39,00 kr
Från 34,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |