Anteckningsbok av återvunnen kartong med spiralbindning, innehållande 70 linjerade ark, en utdragbar kulspetspenna med blått bläck samt ett elastiskt band över omslaget. Papperet i denna anteckningsbok är FSC® Mix-certifierat.
Svart (01)
| Material | Gummi, Kartong, Bomull, FSC® papper |
| Höjd | 0,8 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 9 cmx0,8 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 81.2/8.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 23 cmx29 cmx32,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142098501 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,00 kr
Från 2,32 kr
Från 32,00 kr
Från 20,80 kr
Från 39,00 kr
Från 34,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |