Anteckningsbok med mjukt omslag av återvunnen PU (ca A5) med 80 linjerade sidor, bokmärke, elastiskt band över omslaget och en ficka på insidan av omslaget. Papperet i denna anteckningsbok är FSC® Mix-certifierat. Med präglad text om återvinning på baksidan.
Svart (01)
| Material | Plast, Återvunnen polyuretan, FSC® papper |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 14,1 cm |
| Längd | 21 cm |
| Storlek | 14,1 cmx1 cmx21 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 216/11.84 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 24,7 cmx34 cmx31 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798501 | 8947 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,00 kr
Från 2,32 kr
Från 32,00 kr
Från 20,80 kr
Från 39,00 kr
Från 34,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |