Vikbar mapp i rPET (ca A4) med detaljer i PU på omslaget. Innehåller ett anteckningsblock med 20 linjerade sidor (70 g/m²), flera fack, pennhållare och magnetförslutning. Anteckningsblocket och papperet i denna vikbara mapp är FSC® Mix-certifierade. Förpackad styckvis i en kraftpåse.
Svart (01)
| Material | papper, Polyester, Polyuretan, rPET |
| Höjd | 2,8 cm |
| Bredd | 31,5 cm |
| Längd | 22 cm |
| Storlek | 31,5 cmx2,8 cmx22 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 562/12.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 26 cmx52 cmx34 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI140701101 | 2398 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,00 kr
Från 2,32 kr
Från 32,00 kr
Från 20,80 kr
Från 39,00 kr
Från 34,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |