Förstoringsglas med två inbyggda linser som ger 3x respektive 6x förstoring. Tillverkat av ABS-plast, vilket ger hög slagtålighet och lång livslängd för daglig användning. Utformat för att betrakta föremål på nära håll, perfekt för insekter eller små föremål. Lämpligt för barn. Förpackat styckvis i en brun kartong med illustration på framsidan.
Ljusgrön (29)
| Material | ABS, PS, Akryl |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Storlek | 7 cmx6,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 45/7.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 40,5 cmx40,5 cmx37 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145484229 | 16 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 14,65 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 5,04 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |