ABS-liten hygrometer. Visar temperatur och luftfuktighet. Fotstöd på baksidan. Inklusive batterier. Individuellt förpackad i en vit låda.
Svart (01)
| Material | ABS, Glas |
| Höjd | 1,3 cm |
| Bredd | 4,3 cm |
| Längd | 4,3 cm |
| Storlek | 4,3 cmx1,3 cmx4,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 20/8.4 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/300 |
| Kartongstorlek | 29 cmx47 cmx23 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101514801 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 9,12 kr
Från 19,55 kr
Från 11,35 kr
Från 11,10 kr
Från 14,65 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |