Oeko-Tex® STANDARD 100 certifierade, naturfärgade bomullsväska! Denna miljövänliga väska är tillverkad av högkvalitativ 180 g/m² bomull och har två långa handtag för maximal bärkomfort.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 38,5 x 0,2 x 41 cm |
| Material | Bomull |
| Tryckyta | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm: DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vikt | 0.098 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Ursprungsland | SIKKIM |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 56699 |
| Inkommande v.34, 2026 | 50000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 12,20 kr
Från 20,00 kr
Från 11,60 kr
Från 17,60 kr
Från 52,00 kr
Från 14,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |