Återvinningsbara påsar i bomulls-mesh, i en uppsättning av tre, buntade med kraftpapper. Påsarna stängs med dragsko och har en panel framtil, lämplig för tryck.
Khaki (13)
| Material | Bomull, Mesh, Organisk bomull |
| Höjd | 2,3 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 16 cm |
| Storlek | 15 cmx2,3 cmx16 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 75/10.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 31 cmx35 cmx42 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI933913 | 5297 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 14,65 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 5,04 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |