Nagelfil i ett skyddande etui för enkel förvaring och transport. Den slitstarka slipande ytan formar och mjukar upp naglarna, medan den smala designen passar perfekt i en väska eller reseset. Praktisk och idealisk för daglig nagelvård.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,60 | 13,40 | 13,00 | 12,20 | 11,60 | 11,20 | 10,80 | 10,00 | 9,60 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | 70% ABS |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 160mm |
| Höjd | 1mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90755.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 305mm x 187mm x 394mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90755-N0001 | 15000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 11,20 kr
Från 8,00 kr
Från 19,60 kr
Från 21,80 kr
Från 19,20 kr
Från 8,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |