Aluminum ram. Banner digitaltryckt på polyester. 2 markplattor inkluderade. Levereras i en svart bag Levereras 1 set i en svart nylonbag.
| Antal | 1 | 10 | 20 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 2004,00 | 1824,00 | 1670,00 |
Ljusgrå (27)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 150 cm | |
| 200 cm | |
| 75 cm | |
| 250 cm |
| Material | Polyester |
| Höjd | 75 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Storlek | 150 cmx75 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 506,00 kr
Från 2,32 kr
Från 128,00 kr
Från 19,55 kr
Från 9,12 kr
Från 11,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |