Fickplunta i rostfritt stål (s/s304) (30 ml) med karbinhake för nyckelring. Förpackad styckvis i brun kartong.
Silver (32)
| Material | Silikon, PP, Rostfritt stål 201, Rostfritt stål 304 |
| Höjd | 10,4 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Längd | 4,2 cm |
| Storlek | 2 cmx10,4 cmx4,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 28.5/4.3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 25 cmx25 cmx20 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109671332 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
Från 5,04 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |