Elegant vinkork i rostfritt stål som håller vin- och champagneflaskor täta.
Silver
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 5.5 cm |
| Diameter | 3.5 cm |
| Vikt | 50 g |
| Volym | 22.4493 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,00 kr
Från 79,00 kr
Från 28,10 kr
400,00 kr
Från 47,00 kr
Från 4,03 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |