Mjuk filt i 100% fleece (180 g/m²). Levereras med en praktisk bärögla. Mått utrullad 150 x 120 cm.
Grön
| Material | Fleece |
| Längd | 30 cm |
| Diameter | 13 cm |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 1150.3465 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
242,00 kr
Från 379,00 kr
Från 399,00 kr
Från 499,00 kr
Från 92,00 kr
137,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |