Luftfuktare i mörk trälook och en kapacitet på 130ml. Inkl. USB-laddningskabel. Luftfuktaren bidrar inte bara till att förbättra inomhusklimatet utan kan även användas med eteriska oljor för behaglig aromterapi.
Brun
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 9 x 14,5 cm |
| Material | Polypropen, Plast |
| Tryckyta | 3 x 2 cm |
| Vikt | 0.193 kg |
| Antal per innerlåda | 60 |
| Antal per ytterlåda | 60 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3709 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,43 kr
Från 16,30 kr
Från 41,15 kr
Från 37,15 kr
Från 70,00 kr
Från 182,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |