Dekorativt doftljus från Wooosh hällt i en vackert polerad glasburk försedd med korklock. Ljuset skapar en behaglig doft och en fridfull atmosfär. Det är tillverkat av vax, varav 5% är miljövänligt sojavax och 5% doftolja. Så fort du tänder ljuset upplever du harmoni och natur. Den kryddiga doften bidrar till lugn och avslappning när du yogar och mediterar. Det är ett uppfriskande inslag på en hälsoavdelning eller i ditt badrum. Det lyxiga doftljuset passar i alla miljöer och har inte mindre än 32 brinntimmar. Den perfekta presenten för alla tillfällen. är du tänder ljuset för första gången låter du det översta lagret vax smälta helt. Det säkerställer jämn förbränning och bästa möjliga doftupplevelse. Den perfekta presenten för alla tillfällen.
Brun
| Material | Vax, Glass |
| Längd | 9.3 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vikt | 567 g |
| Volym | 268.0826 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,40 kr
Från 409,00 kr
Från 133,00 kr
Från 106,00 kr
Från 123,00 kr
Från 149,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |