Ostet med 3 serveringsknivar och 1 gaffel i rostfritt stål med gummiträhandtag.
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.375 x 0.195 x 0.280 M |
| Längd | 17 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.215 kg |
| Nettovikt | 0.165 kg |
| Volym | 0.020 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941081499 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 869 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 428,00 kr
Från 298,00 kr
Från 35,00 kr
Från 43,45 kr
Från 49,95 kr
Från 98,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |